EuRuKo 11

Udało się komuś w ogóle kupić bilet? Chyba żadnej znanej mi osobie się to nie udało.

Jest plan żeby pojechać i tak do Berlina w tym czasie, posocjalizować się i pozwiedzać, ewentualnie zrobić luźniejszy boczny event. Mam już pomysł na nazwę: EuRuCamp :smiley:

NeedNoStinkyConf Camp. Ogólnie to jestem zniesmaczony rejestracją i tym ze nie wiadomo jak to w zasadzia miało działać.

Co masz na myśli że nie wiadomo jak miało działać? Akurat w miarę jasno powiedzieli, że będą 3 batche ticketów, kiedy się zacznie sprzedaż itd.

+1 Dla pomysłu Tomasha

System do rejestracji biletów – nie działał. Sven Fuchs na twitterze po 20 minutach od rozpoczęcia sprzedaży pisze że jeszcze bilety nie są wyprzedane, a od minuty 0 wywala mi komunikat o braku wystarczającej liczby biletów. Poza tym, przy każdej z tur sprzedaży, system wyglądał i działał troszeczkę inaczej. A to wyświetla liczbę biletów które jeszcze są wolne – a później nie. Wyświetla listę uczestników, albo nie. Serwuje nieaktualny cache strony przez 15 min, albo nie. Jedno pozostało niezmienne: error przy próbie kupna biletu. Mogło to być zrobione zdecydowanie lepiej, logiczniej i w sposób, który nie powodowałby frustracji u setek chętnych.

U mnie to samo, zresztą puścili niby live streamem podgląd jak ludzie kupują bilety. Miga na mapie, że kupują, a u mnie komunikat jak przy poprzednich turach… czyli że nic z tego.

Owszem – ale Firefoxem; Chromium jeszcze po kupieniu twierdziło, że sprzedaż się nie rozpoczęła.

Mi się poszczęsciło. Kupiłem wczoraj 2 bilety dla siebie i kolegi. Pierwszy zaraz po 18. Następny raz próbowałem o 18:15 i 18:30. Za drugim razem się udało. Klikałem cały czas w przycisk “buy” w Chrome.

Jakby ktoś się rozmyślił i zrezygnował z konferencji bardzo proszę o info, chętnie odkupię bilet.

No właśnie dałem ciała, a raczej chrome’owy cache dał :confused:
Jak się zorientowałem że jest 18:03 i coś nie gra, po odpaleniu Firefoxa (czyli 18:05 się zrobiła :wink: ) było już za późno

No właśnie dałem ciała, a raczej chrome’owy cache dał :confused:
Jak się zorientowałem że jest 18:03 i coś nie gra, po odpaleniu Firefoxa (czyli 18:05 się zrobiła :wink: ) było już za późno[/quote]
Z tego co wiem, to ostatni bilet poszedł około 18:35. Więc nie było za późno, cache Chroma też działa dobrze.

Ostatni bilet poszedł o ~18:35 bo na Amiando są piętnastominutowe rezerwacje, żeby po kliknięciu TAKJAJAJACHCĘZABIERZMNIENAEURUKOTAMJESTNAJLEPIEJNAŚWIECIE można było spokojnie wpisać numer karty kredytowej. Najwidoczniej część osób rezerwujących o 18:01 sobie z tym nie poradziła, ich bilety wróciły do puli o 18:16, wtedy była druga fala rezerwacji i części znów nie poszło (a ich bilety wróciły do puli o 18:32).

Z tego co widzę to nieporównanie większe szanse uczestnictwa daje próba wejścia “na Niemca” niż próba kupienia biletu …

O, szkoda, że nie wiedziałem o tych 15 minutowych odstępach ;] Trudno, w tym roku euruko trzeba będzie sobie odpuścić.

Ok, kto ma bilet, kto nie ma biletu i jedzie mimo wszystko?

Szukam kogoś do hotelu, jedynka wychodzi dość drogo :wink:

a zgłosiłeś wystąpienie?

[quote=Strzałek]Ok, kto ma bilet, kto nie ma biletu i jedzie mimo wszystko?

Szukam kogoś do hotelu, jedynka wychodzi dość drogo ;)[/quote]
Ja jadę na pewno - opcji noclegowych jeszcze nie rozważałem, więc można czegoś poszukać.

[quote=Strzałek]Ok, kto ma bilet, kto nie ma biletu i jedzie mimo wszystko?

Szukam kogoś do hotelu, jedynka wychodzi dość drogo ;)[/quote]
Wybieramy się większą grupą z Łodzi. Pogadam z Majką, żeby znalazła jakiś hostel dla Polaków :wink:

Widzę, że sporo chętnych jest na nocleg.

Może warto byłoby założyć jakiś wątek odnośnie noclegu - większą grupą może utargujemy niższą cenę :slight_smile:

Jak wiadomo, w kupie raźniej i kupy nikt nie ruszy.

Super :slight_smile: !

Daj znać o szczegółach jak już coś ustalicie. Chciał bym do końca miesiąca zamknąć temat i mieć to z głowy :wink:

Proszę o wiadomość prywatną, żebyśmy wiedzieli dla ilu osób szukać. Stawiamy na niedrogi hostel więc będzie bez luksusów :wink: