[Go Rails Go] Trzeci Bootcamp dla początkujących developerów

Cześć,

Chcielibyście nauczyć się tworzenia aplikacji w Ruby on Rails i zostać developerami w Go Rails Go?

Zapraszamy Was na Bootcamp, czyli 10 dniowe, bezpłatne szkolenie z Ruby on Rails, po którym będziecie mieli szanse stać się częścią naszego zespołu. Oferta skierowana jest do osób, które dopiero zaczynają lub chcą zacząć swoją przygodę z tym frameworkiem.

Duże zainteresowanie poprzednimi edycjami Bootcampów oraz pracujący z nami absolwenci utwierdzają nas w przekonaniu o potrzebie i konieczności kontynuowania idei prowadzonych przez nas szkoleń. Stale odczuwamy potrzebę rozbudowywania naszego niemal 30 osobowego w tej chwili zespołu, co dla Was jest idealną okazją do zdobycia nowych, praktycznych umiejętności.

Zachęcamy Wszystkie zainteresowane osoby do wypełnienia formularza pod adresem gorailsgo.com/bootcamp i spróbowania swoich sił.

Najbliższy Bootcamp odbędzie się w terminie 30.09. - 11.10.2013 we Wrocławiu (dokładny adres podamy zakwalifikowanym kandydatom w późniejszym terminie). Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli, 22.09.2013 włącznie. Nazwiska osób zakwalifikowanych ogłosimy 25.09.2013. Szkolenie jest bezpłatne. Będziemy spotykać się i pracować z Wami codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 - 17:00.

Jeśli po 10 dniach wspólnych treningów zdecydujemy się na współprace z Wami, oferujemy dwuletni program szkoleniowy połączony z płatną praktyką w tworzeniu aplikacji internetowych przy użyciu Ruby on Rails. Celem programu jest wyszkolenie świetnych programistów z doświadczeniem w prowadzeniu projektu oraz zespołu.

Wynagrodzenie: 15 zł/h w pierwszych 4 miesiącach współpracy. Następnie stawka zwiększana jest o 5 zł/h co 4 miesiące, aż do stawki 40 zł/h po 20 miesiącach współpracy.

Wymiar godzin: 160 miesięcznie. Praca w biurze w centrum Wrocławia lub zdalna. Forma zatrudnienia to umowa o dzieło.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza pod adresem gorailsgo.com/bootcamp

Zapraszamy!
Go Rails Go

Dane firmy:
GRG Sp. z o.o.
ul. Rzeźnicza 28-31
50-130, Wrocław

KRS: 0000471184
NIP: 8971791327
REGON: 022201454

Wszystko super, tylko szkoda, że (bodajże) od tej edycji wymagacie od ludzi studiów, a przynajmniej nie widzę w formularzu na http://gorailsgo.wufoo.eu/forms/bootcamp-3009-11102013/ opcji [ ] Nigdy nie poszedłem na żadną uczelnię :slight_smile:

Dzięki za zwrócenie uwagi. Studiów jak za każdym razem nie wymagamy i jak najbardziej zapraszamy takie osoby do wysłania zgłoszenia. Wkradł nam się po prostu błąd do formularza.

[offtopic]
Czy ja dobrze widzę. D4rky na forum ruby/rails? Ten sam człowiek, który jakiś czas temu na swoim blogu (jeszcze na joggerze) szydził z rubiego?:smiley: Piekło zamarzło.
[/offtopic]

Pozmieniało się. Kiedyś było tak:

Teraz jest tak:

Cóż, do wszystkiego trzeba dorosnąć :wink: Poza tym to chyba dobry dowód na to, że powyższy bootcamp działa i potrafi przekonać do języka :stuck_out_tongue:

No i nie ukrywajmy, w czasach gdy nie lubiłem się z RoR to był jeszcze framework na stosunkowo mało dojrzałym poziomie.

@staszek kiedy planujecie we Wrocławiu kolejny bootcamp? Niestety przegapiłem ostatni :confused: a nie ukrywam, że bardzo chciałem wziąć w nim udział.
Czy można śledzić Ciebie/Was gdzieś w sieci: Twitter/G+ ?

Pozdrawiam.

Następny bootcamp prawdopodobnie odbędzie się w pierwszym kwartale nowego roku i na pewno damy wcześniej znać o dokładnych terminach.

Jeśli chodzi o śledzenie to polecam Facebooka (www.facebook.com/gorailsgo), a jeśli jesteś z Wrocławia to zawsze możesz wpaść do nas do biura :slight_smile:

1 Like