Hosting dla Ruby on Rails

Posiadam konto hostingowe na cal.pl, kiedyś była w pytaniach i opdpowiedziach wzmianka na temat ROR, przy okazji przejęcia domeny zapytałem się jak stoją z hostingiem pod ROR, odpowiedzieli że mają taką usługę i przesłali link do FB,

Jak przetestuję konto to napiszę coś więcej

Czy ktoś może korzysta z Aruba Cloud w wersji small i mógłby napisać kilka słów na temat tego hostingu:

Linux 1 Core 1 GB RAM 20 GB SSD Storage 2 TB/Miesięczny transfer 4,00 PLN/miesiąc

hej i jak tam z tym Aruba Cloud nada się czy padlina ?

Ja w poszukiwaniu czegoś taniego i polskiego (długo szukałam…) natknęłam się na Atthost https://atthost.pl/hosting/

Przyznam, raczkująca się czuję w temacie, więc mogę nie wyłapać jakichś mankamentów, aczkolwiek rzeczywiście udało mi się dziś zamieścić tam apkę napisaną w Railsach.

To co mnie - raczkującej - się wydało fajne to:

  • mają tam tutorial jak umieszczać RoR, co po kolei i jak robić
  • dostaje się dostęp do konsoli na serwerze
  • w ogóle mają całkiem ładny i przyjemny panel użytkownika
  • na stronie mieli info jaki hosting będzie wystarczający do jakiego celu (uf dla raczkujących)
  • dział wsparcia szybko odpowiada na maile i uprzejmi ludzie tam pracują
    Jak się będzie sprawować? Nie wiem :slight_smile: Zobaczę, aczkolwiek strona jest mała, więc szansa, że nie padnie zakładam jest większa.

Nie wyskoczyło mi, żeby nazwa Atthost kiedykolwiek tu padła na tym forum, więc zamieszczam. Może to nowość.
Rzućcie proszę eksperckim okiem, czy warto :slight_smile:

Najlepiej nie wychodzić z tymi appkami z localhosta, same kłopoty potem są

1 Like