[Kraków] Kurs Ruby i RoR za dychę

Witam.

Nie wiedziałem za bardzo gdzie umieścić informację, więc w razie czego proszę adminów o przesunięcie :wink:

Organizuję przy współpracy z URSSem AGHowskim oraz firmą Softwarelab

12 godzinny kurs Ruby i Ruby on Rails dla początkujących
odbędzie sie on w akademiku Kapitol, i kosztuje symboliczną dyszkę.

Zapisy oraz więcej informacji na http://kurs.softwarelab.eu
pozdrawiam
Marcin Raczkowski

Właśnie, może zrobić podforum/dział typu “szkolenia, lekcje, spotkania”?

Szacun, Marcin, że ewangelizujesz i nauczasz w swoim mieście :slight_smile:
W Wawie robię coś takiego, na razie ogłoszenie trafiało tylko do studentów Polibudy i już są prośby o drugą edycję na wczesnej jesieni:
http://www.knf.pw.edu.pl/~trs/szkolenie/plakat1_600px.jpg

Nowe forum utworzone, topic przeniesiony.

jak tylko będzie duże zainteresowanie, to będzie to impreza cykliczna :slight_smile:
a potem może kursy dla zaawansowanych?

+1 :slight_smile:
Może jakoś sprzężymy terminy i tematy kolejnych spotkań, coby się razem na sieci ogłosić? Chcesz slajdy z moich prezentacji?

+1, sprzężona ze spotkaniami lokalnego RUGu. :slight_smile:

Pamiętaj, trzeba zmontować RUGi warszawski i krakowski, ogarnąć też jakąś osobowość prawną (może jak Czesi - ogólnokrajowego RUGu), a to wszystko żeby w końcu zrobić Euruko w Polsce.

“Musimy siać, siać, siać”, jak to mawia ojciec dyrektor :wink:

na stronie z kursem pisze:

jak ktoś jeszcze nie jest studentem lub już nie jest to jak ? z czego wynika że tylko dla studentów ?

w zamyśle był do studentów, o ile nie pracujesz zawodowo z Ruby to jesteś jak najbardziej mile widziany.

Jak najbardziej, w razie czego mój mail marcin.raczkowski@gmail.com

co do sprzężenia to też myśle że można by, na blogu Radka Bułata już pododbn jakieś ogłoszenie jest.

ja niestety cierpię na chroniczny brak czasu, ale jeśli będzie takowa inicjatywa to pomogę.

Mam Twojego maila na wizytówce :wink:

Z tego co wiedziałem dzisiaj po spotkaniu organizacyjnym zainteresowanie jest :wink:

więc może napisze troszkę:

  1. nie będzie o Ruby on Rails jako takim, chcę uczyć języka nie frameworku
  2. kurs zaczyna sie ostatecznie za tydzień we wtorek, o godzinie 19.
  3. kurs jest ogólnego przeznaczenia(nie tylko dla studentów) za wyjątkiem osób zawodowo pracujących z Ruby / RoR (zresztąi tak jest dla początkujących)
  4. tytułowa “dyszka” jest to całkowicie dobrowolna opłata, zostanie przeznaczona w całości na kofeinę, używki, słodycze i inne przyjemnosci dla mnie i osób które zechcą poświęćić czas na ten kurs, nie jest opłatą dla żadnej firmy czy stowarzyszenia(mimo że moja firma oraz samorząd AGH nas wspierają za co im dzięki :slight_smile: )

wszelkie zmiany i informacje będe umieszczał na stronie, jeszcze raz zapraszam do rejestracji.

PS. Tomash patrzyłem właśnie na twój plakat, i mieliśmy zadziwiająco wiele wspólnych pomysłów :wink: choćby 6x2h i 40 osób limit, great minds think alike?

Najwyraźniej :smiley:

Szkoda, że nie POZNAŃ. Zapłaciłbym nawet 10 dyszek za taki kurs. Za kurs prowadzony przez osobę znającą świetnie Rubiego na Railsach z ukierunkowaniem na naukę Rubiego.

Witam, przewidujecie kolejne “edycje” tego kursu??

Może przyszli organizatorzy czytają ten temat? Zorganizuje podobne szkolenie na terenie Poznania, proszę :).

Żeby było szkolenie w miejscu X, to musi być tam dobry railsowiec, jego chęć, czas i konsekwencja do tego typu działalności społecznej oraz miejsce do regularnych spotkań (wyposażone w rzutnik itd.).

Jak na razie tylko w Warszawie i Krakowie znalazły się takie miejsca. Spróbujcie ponapierać obecnych na forum poznaniaków :slight_smile:

Witam.

Problem ze szkoleniami jest taki że trzeba poświęcić w cholere czasu (nawet sie nie spodziewałem że aż tyle) żeby przygotować coś co potem przedstawiasz w godzinę. Po czym ludzie zadają pytania :wink: Na które najczesciej nie znasz odpowiedzi i wszyscy myślą że jesteś leszczem :wink:

a tak na serio, to planuję drugą rundę w Krakowie, może tym razem odbędzie sie całe 6 spotkań :wink:
A potem kto wie, może inne miasta obiazdowo jak mnie ktoś zaprosi, ale wtedy ten ktoś mi funduje bilet i zakwaterowanie :slight_smile:

Zapraszam do mnie :slight_smile:

Niedługo rusza nowy rok akademicki. Kolego Świstak są jakieś nadzieje na kurs?

Nadzieja umiera ostatnia :smiley:

Kaman, Marcin, napierasz - Warszawa od połowy listopada dostaje drugą edycję mojego szkolenia, niech Kraków nie będzie gorszy :smiley:
(macie 4x tyle programistów Ruby na miejscu, jak ja Wam kurde zadroszczę - powinniście mieć takie szkolenia w trybie nieomalże ciągłym, 4 dwumiesięczne rocznie :wink: )

Zapraszamy do nas, mieszkania tanieją, także warto :wink: