[Kraków] Kurs Ruby i RoR za dychę

No ja liczę na to że ktoś z mistrzów coś w kraku zorganizuje.

witam, nie wiem czy ktoś czyta jeszcze ten wątek,

tak mi się coś zdaje że będę pisał pracę inżynierską z Ruby on Rails i czegoś co się zowie obiektowe bazy danych…
(W prawdzie nie na AGH ale na mniejszym i troszkę głupszym prywatnym braciszku - WSZIB - wykładowcy w prawdzie ci sami ale jak by nie to:P)

w każdym razie jeśli temat kursu / szkolenia jest wciąż aktualny, to znam conajmniej kilka osób, które chętnie wezmą w nim udział i wcale nie musimy obracać się w okolicach symbolicznej dyszki - sądzę, że dobry specjalista zasługuje na dobre wynagrodzenie.

php już mi się trochę oklepał bo w pracy ciągle tłukę w klawisze w tym języku, a hasło pod tytułem “większa przyjemność z programowania” każe się chwilę zatrzymać nad Ruby on rails. Pytanie tylko na ile to czysty marketing a na ile fakt:) -> tego właśnie chciałbym się dowiedzieć na takim kursie.

ps. mam nadzieję, że to forum jeszcze żyje:P

pozdrawiam
longinus

żyje. I nawet zaczynam miec jakieś widoki na odrobinę wolnego czasu w przyszłości :smiley: może coś z tego będzie, chociaż nic nie obiecuję.

Wchodzę w to! :slight_smile:

witam wszystkich

Dajcie znać czy są dalej te szkolenia (lub jakieś kursy dla początkujących)
zapomniałbym dodać - Kraków :wink:

pozdrawiam
ViTo

jakby coś było to podaję mail: witold.hojda@gmail.com

Też bym był zainteresowany, w razie powstania takich szkoleń. :slight_smile:

Pozdrawiam

byłoby fajnie jakby był ktoś z Kraka co potrafi coś podziałać w ROR … chętnie zapłacę za podstawy nauki …

pozdrawiam

szkoda że nie ma żadnej odpowiedzi

pozdrawiam

Świstak jest mocno zajętym gościem, nic dziwnego że nie ma czasu lurkować na forum a co dopiero organizować reedycję szkolenia. Może zapytajcie ludzi z KRUGu – http://www.ruby.org.pl/

Lub ewentualnie wpadajcie do Warszawy jak rozkręcę kolejną edycję szkolenia :wink:

Chłopaki!

Jeśli pasują wam poniedziałki i/lub środy to mogę popchnąć temat do przodu…
Mówcie kto chętny …

Pozdro 6000

Ja mogę ewentualnie przyjść i zobaczyć/pomóc prowadzić w środę.

Ja chętny, najlepiej piątki, ale i poniedziałkiem nie pogardzę, byle w godzinach po 16. Fajnie jakby tematy były nie tylko dla początkujących, ale też jakieś ambitniejsze :slight_smile:

Pozdrawiam

I wreszcie jakieś odpowiedzi… ja dla początkujących terminy można powiedzieć dowolne byle nie rano … ile kasy i się stawiam

a… i jeszcze jedno mam komputer apple -> myślę że to nie problem :wink:

Komputer apple to nie problem.

Ile kasy?

Zróbmy tak - wybierzemy jakiś szczytny cel i każdy kto chce chodzić wpłaci tam powiedzmy 50 zł.
Jak będzie za darmo, to na drugie spotkanie nikt nie przyjdzie… Prawdopodobnie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie - piwo nie jest szczytnym celem.
Radio maryja też nie.

Chętny

to dzień i godzina poproszę …

pozdrawiam

Jak będzie w jakiejś sensownej porze to może też się stawię. Materiałów mam sporo (w końcu prowadzę zajęcia na UJ z Railsów :slight_smile: ).

To gdzie się spotykamy, jaki dzień i godzina …

Co do sali to w przyszłym tygodniu się dowiem czy jestem w stanie coś załatwić …

ode mnie będzie jeszcze dwóch PHP’owców

czyli lista wygląda tak:

vitomac
Sevin
dulo
Bartek
Michał (moje ziomky)

fajnie by było jakbyśmy dobili do 10ciu osób.

@Sebcioz
Ty raczej możesz pomóc prowadzić …

@Apollo
Będziemy zaszczyceni Twoją obecnością :slight_smile:

Jeżeli uda mi się załatwić sale to zajęcia będą się odbywały w V lo na ul. Studenckiej
Na wypadek gdyby się nie udało - czy ktoś z was jest w stanie wynudzić salę u siebie w dziekanacie?

Pora jaką proponuję to:
poniedziałki i środy około 18:30

pozdro 666

pory są ok … natomiast nie mam możliwości skołowania lokalu…

pozdrawiam