[Kraków] Kurs Ruby i RoR za dychę

może @apohllo rzuci temat u siebie na zajęciach, a nuż znajdzie się jakiś fascynat:)

phocke, no wlasnie chcialem pomoc prowadzic :wink:

sala w vlo ja sie moge zajac. Raczej nie bedzie problemu (jeszcze z dyrektorem pogadam)…

Gdyby był dostęp do sieci to moglibyśmy zrobić tutorial oparty o Rails for Zombies.
Tam jest wszystko co potrzeba - slajdy, interaktywne demu w przeglądarce i filmiki (z tych oczywiście możemy zrezygnować).

czy coś już wiadomo … ???

jak się nie da skołować sali … to może się gdzieś wszyscy spotkamy i luźno porozmawiamy…

ps.
dla podtrzymania wątku …
ViTo

Dzisiaj obczaje sale z projektorem i z dobrym zasiegiem wifi i jutro z dyrektorem pogadam.

i wiadomo coś na temat sali ???

Chopaki!

Pasowałoby zacząć od przyszłego tygodnia żebyście mieli co w święta robić …
Co do sali - jeśli nie uda się w V lo. to możemy u mnie w firmie się spotykać, tylko że wtedy mamy ograniczoną ilość miejsca - max 10 osób
Druga sprawa to dojazd - siedzimy na głowackiego, więc nie każdemu pasuje …

Kurde, ja złapałem jakieś syfne choróbsko i się całkiem rozłożyłem. Do końca tygodnia mnie na pewno nie będzie w szkole, więc nie pogadam z dyrektorem (najwcześniej w poniedziałek).

O ile dobrze pamiętam to nie macie projektora, a bez niego to trochę bieda (ew. ktoś przyniesie).

Głowackiego ok - i trzeba by w końcu zacząć.

sebcioz - powrotu do zdrowia … :wink:

Zatem wszystkie zainteresowane osoby niech spróbują pobawić się Rails For Zombies - będzie jakaś podstawa do dyskusji.

To co Przemek, zdecydowałeś co robimy? Środa u Was w firmie pasuje?

W ogóle to środy zamienimy na czwartki i zaczniemy od przyszłego tygodnia.

Witam,

Wraz z kolegą bylibyśmy zainteresowani udziałem w takim szkoleniu. Istnieją jakieś szanse na wynajęcie sali na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie, jednak potrzebuje kilka informacji :wink:

Czy szkolenie jest komercyjne dla prowadzących?
Ile przewidujecie osób i ew. ile maksymalnie może w nim brać udział?
Jakie są konkretne terminy zajęć? PN i CZW tak jak wyżej czy jeszcze ulegnie to zmianie?
Od kiedy mogą się zacząć te szkolenia i z jakąś częstotliwością(co tydzień, 2 tygodnie, miesiąc)?

To chyba tyle z ważniejszych pytań. Pytam o nie ponieważ osoba u której będę się ew. starał o sale jest wyczulona na komercyjne szkolenia prowadzone w “jego” budynku.

Kulisz

Edit.
Znalazł się i drugi kolega :wink:

Proszę o napisanie konkretnej daty kiedy gdyż inaczej będziemy się umawiać tygodniami

pozdrawiam

wydaje mi się to bardziej zrozumiałe i wiążące dla tych którzy chcą się spotkać

I jak panowie, cisza?

i to mnie martwi… :frowning:

Jak się Przemek nie odezwie to jutro do niego zadzwonię. Generalnie mam nadzieję, że uda się wystartować od przyszłego tygodnia :wink:

bardzo bym chciał i też załatwiłem jeszcze 1 osobę … (w sumie będzie 2) -> to już jakaś grupa jest tym bardziej że w powyższych postach jacyś chętni są …

pozdrawiam