[Kraków] Kurs Ruby i RoR za dychę

Trzeba by zacząć się organizowac…
Jutro ide popytac na agiechu o sale, mysle ze nie bedzie z tym problemu.
Jesli chodzi o reszte to bileciki = 2x111,50; nocleg trzeba liczyc minimum 60 (popytam jutro w moim aka o pokoje goscinne), dodatkowo jakis katering dla Tomka. Razem wychodzi ponad 400zl, jako że jest nas 7 osób to nam daje okrągłą sume conajmniej 57.14zl per osoba. Jako że zostalo troche czasu, kwota powinna ulec zmianie. Osobiscie moge sie zajac noclegiem, jesli hala na agiechu wypali.

Sala musi być z rzutnikiem, pamiętaj.
Zdaje się że kupując bilet w obie strony wychodzi taniej niż dwukrotność pojedynczego.
Powinniście spokojnie zebrać ~20 osób, co sensownie rozkłada koszt :slight_smile:

Wiadomo coś z tą salą? Bo jak nie to zacznę szukać gdzieś poza AGH.

Dzisiaj mój opiekun, jako trzecia instancja do której zwróciłem się z tą sprawą stwierdził iż jako, że kurs nie jest ani oficjalnie sygnowany przez którykolwiek wydział / koło naukowe ani też nie skierowany stricte do studentów AGH, on nie ma formalnych podstaw żeby cokolwiek podpisać a to jest wymogiem otrzymania sali ze sprzętem na 2 dni. Niestety okazało się że wspieranie oddolnych inicjatyw nie jest mocną stroną mojej uczelni…

Kraków, sala…już pytam

Ja jutro się popytam u siebie w dziekanacie (dzisiaj jest nieczynny).

…+ UJ (odpo niebawem)

no to się dopisuję … wreszcie coś ruszyło …

dzięki

Byłem w dziekanacie (UJ WFAIIS) się dowiedzieć co z salą na weekend. Sprawa wygląda tak:
-sal z rzutnikami nie ma już wolnych na najbliższy weekend.
-sale bez rzutnika są, ale rezerwować trzeba już teraz. Trzeba napisać podanie do odpowiedniej osoby z prośbą o udostępnienie sali (podanie mogę napisać i zanieść). Sale są wynajmowane odpłatnie, więc koszt sali trzeba będzie dodać do kosztów szkolenia. Jaka to kwota, to zależy od dogadania się z kolesiem co się tym zajmuje.

Pytanie podstawowe, czy ktoś może udostępnić rzutnik, lub załatwić sale z rzutnikiem?

sprzęt mogę załatwić, ale to zależy jakie koszty nam wyjdą + dojazd do Krk.

Kapeć, a Tobie się udało coś znaleźć?

Panowie (i Panie? :slight_smile: ), z całym szacunkiem, ale jeśli do środy wieczorem nie będziemy mieli załatwionej sali, to impreza zostaje odwołana. Nie chciałbym rozpoczynać zbiórki kasy bez bycia pewnym na 100% że będzie miejsce do przeprowadzenia szkolenia.

Hej czy już coś wiadomo na temat sali? Czy jest już jakaś zarezerwowana?

Myślę, że najlepiej będzie przełożyć to na inny termin, najlepiej po sesji. Ustalić już teraz sztywny termin, zamówić salę (może być UJ) i zacząć zbiórkę pieniędzy. Oczywiście o ile @Tomashowi będzie pasowało przyjechać w inny termin.

+1

Oczywiście wtedy mi może być trudniej wpaść (zrobię wszystko by dało radę), ale za to można by to lepiej zorganizować i może większa frekwencja by była :slight_smile:

Ja też chętnie wpadnę. :slight_smile: Zapisałem się na blogu Tomasha.

No szkoda szkoda, jaki termin najlepiej wam by pasował, może coś uzgodnimy wspólnie ?

To chyba zależy od prelegenta, a nie od nas :slight_smile:

Jest już 22 stycznia, a informacji o miejscu i czasie brak. :frowning: Nie udało się tego poskładać?

Witam, czy wiadomo już coś w tym temacie? :slight_smile:

O ile mi wiadomo jesteśmy bez miejsca, a póki jesteśmy bez miejsca to trochę bez sensu jest ustalanie terminu.