[Kraków] Kurs Ruby i RoR za dychę

Chłopaki czy coś się klaruje ???

Hej czy już coś wiadomo? Sesja już się chyba skończyła? Mam nadzieję że wszystkim poszło dobrze :slight_smile: Dajcie znać co i jak, chętnie pomogę chodź mieszkam daleko od krk.

Pozdrawiam

tzn jak daleko od Krak…??
Ogólnie nic nie słychać temat się wypalił równie szybko jak powstał… dziwi mnie jedno … jest coś takiego jak skype , udostępnianie ekranu … itp … chciałem zapłacić za pomoc w początkach z RoR ale chyba wszyscy dobrze zarobieni …

Pozdrawiam…
ps.
Też nie zawsze mam czas ale fajnie by było wystartować …

  1. Powiedzcie mi tylko mam Apple i zaopatrzyłem się w soft (edytor) http://www.jetbrains.com/ruby/ co o tym sądzicie … , i czy to dobre narzędzie ???

Hmm, a może zamiast kursu wolałbyś pójść na studia? Nasz sekretariat wreszcie wrzucił sylabusy przedmiotów. Zainteresują się pozycją “interfejs graficzny”.

fajnie ale kolejne studia raczej nie … na razie mam problem z zainstalowaniem mysql’a w osx leopard … na studiach teko nie pokażą …od 8.00 walczę z tym tematem … i nic … na PC było prosto odkąd przesiadłem się na OS X wszystko fajne nic się nie wiesza ale czasem jakaś kłoda pod nogi wpadnie …

Witam, czy temat jest nadal aktualny ?

Pozdrawiam

Jak dużo potrzebujecie miejsca?
Mam dostęp do małej salki na agh jest dostepna caly tydzien, tylko jest dosc mala i nie wygląda jak standartowa sala tylko ma dwa rzedy ławek i kanapę :wink:
Ale kilkanaście osób zmieści

ja dalej jestem zainteresowany

ja oczywiście również wpadnę jeżeli tylko będę mógł :slight_smile:

Najpierw ogarnijcie wreszcie salę i rzutnik.

i tak zakończyło się coś co się nawet nie zaczęło

:wink:

Może Tomash jeszcze by się dał namówić i udało by się wszystko jakoś zorganizować. Z chęcią bym się na taki kurs pisał:)
A może w Warszawie zebrałaby się taka grupa i chętni z Krakowa by przyjechali?

Pozdrawiam

Jak coś to początkujący ja też wpadnę. :wink:

i tak po 6 mc nic się nie wykluło … i pewnie się nic nie wykluje …

pozdrawiam

Minął rok od ostatnich planów, dostaję maile z zapytaniem o szkolenie w Krakowie. Czy też w Krakowie po prostu się nie da i mam zapraszać na szkolenie Warszawskie? :wink:

Zadziwiające że ten wątek tak żyje.

Jeżeli nikt się do marca nie zmobilizuje to z końcem marca uruchomię jakieś szkolenie wprowadzające.
Jakby ktoś miał znajomą salę jakąś niech mi da znać.

Prowadzę w Krakowie szkolenie, ale za znacznie więcej niż dychę: http://www.compendium.pl/szkolenie/5120/ Uprzedzając oburzonych forumowiczów - osoby, które mnie znają wiedzą, że udostępniam sporo materiałów na temat Rails po polsku. To jest szkolenie skierowane głównie do firm - stąd cena. Niestety nie mam czasu, żeby zrobić podobne szkolenie za free. Dlatego pozostałych chętnych zapraszam na
studia na UJ.

dla 6 osob ze swoimi laptopami, bez internetu. mam sale(ok 16m2) i rzutnik :stuck_out_tongue: na agh do tego jeden stolik pare ławek.

Wysłałem e-maila do Ciebie w tej sprawie :slight_smile:

Pierwszy będę butował oburzonych na to, że ktoś ma czelność za swoją pracę oczekiwać wynagrodzenia. Keep up the good work, Olek. Też zamierzam wypalić z jakimiś komercyjnymi szkoleniami dla firm.

Sala na 6 osób? W polskiej kolebce Ruby on Rails? Kaman, chłopaki. Nie bądźcie gorsi niż Warszawa :wink:

(tak, biorę Was pod włos celowo – 6 chętnych w Krakowie to ja mogę choćby z maili z ostatniego roku poskładać)