[Kraków] Kurs Ruby i RoR za dychę

Wiem, że temat stary, ale jak już ktoś odkopał to skorzystam. Gdyby znalazł się ktoś chętny do poprowadzenia samych zajęć (z chętnymi do udziału w szkoleniu chyba nie będzie problemu) to bardzo możliwe, że mógłbym ogarnąć salę. W samej organizacji też chętnie mogę pomóc.

Trzymajcie rękę na pulsie, kolega Sebastian już prawie wszystko dograł :slight_smile:

Szczerze to nie chce mi się całego tematu przeglądać, więc zapytam - to ironia była i “kolega Sebastian” się zbiera od lat X do zrobienia kursu czy to tak poważnie? ^^

Witam,

Z tej strony monitora nadaje “kolega Sebastian”, który chciał by potwierdzić iż cuda czasami się zdarzają i kurs w Krakowie odbędzie się 26-27.05 na Uniwersytecie Pedagogicznym.
Dokładniejsze informację umieszczę w osobnym temacie aby było krótko i na temat :smiley:

Pozdrawiam,
Tajemniczy “kolega Sebastian” :smiley:

J 20,29

Oszczędzając innym googlania:

[quote=sharnik]Oszczędzając innym googlania:

[/quote]
Lubię to forum… : D

Qiun rządzi. Oto dedykowany temat :slight_smile:
http://rubyonrails.pl/forum/t5226-[Krakow][plan]-Szkolenie-Ruby-on-Rails

(edyta: oczywiście czeski błąd w nicku Sebastiana)

No chyba nie było osoby aby nie popełniła błędu w pisani mojego nicka :D, chyba trzeba będzie pomyśleć nad jego modyfikacją … :slight_smile:

PS. Dzięki za linka do wątku, zapomniałem aby tutaj umieścić info.

czy coś wiadomo na temat kolejnych szkoleń ?

Ponawiam zapytanie. Wie ktoś kiedy odbędą się nowe szkolenia dla początkujących.

Jak zorganizujecie to będą :wink:

jakie są aktualnie ceny takiego szkolenia dla poczatkujących…?

A ile byś był w stanie zapłacić? Jeśli w ogóle taka potrzeba jeszcze jest oczywiście :slight_smile:

Propozycja Pana Tomash jeszcze aktualna?

jak coś to ja też się wtedy na to pisze;)

Panie Tomash’u dysponuję www.sala-krakow.pl z całym wyposażeniem czyli rzutnikiem stołami krzesłami kawa itp… + noclegiem dla w Krakowie, chciałbym zorganizować takie warsztaty - szkolenia dla początkujących w sumie dla ludzi takich jak ja. Dałby sie Pan zaprosić do Krakowa na kilka dni?
Ps: na bilet tez by sie $ znalazła
Pozdrawiam Andrzej

Dzięki za pamięć ale jestem bardzo wąski czasowo w tym roku i nie wiem czy znalazłbym czas na “kilka dni” prowadzenia (a wcześniej przygotowania) szkolenia.

1 Like