Kwiecień w Śródmiejskiej?

Drugare,

ustaliłem właśnie z manager Śródmiejskiej (ta kawiarnia na rogu Marszałkowskiej i Wilczej, w której było afterparty po WRUG-u), że nas mogą w kwietniu ugościć i nawet pożyczą rzutnik.

Jeszcze tam w tym tygodniu wpadnę i obadam, czy lokal się w pełni nadaje na naszą nową, większą grupę, ale wstępnie – co byście powiedzieli na WRUG-a w Śródmiejskiej we wtorek, 17 kwietnia o 18:30? :slight_smile:

Prezentacje i afterek w jednym miejscu. To się nazywa optymalizacja :slight_smile:

+1 dla sprawdzenia, zobaczymy jak to wyjdzie :slight_smile:

Jeśli się tam zmieścimy, to jestem za, zachwycony i ogólnie rewelka :slight_smile:

Świetnie. Teraz brakuje nam do pełni szczęścia tylko prelegentów :slight_smile:

Dosko, nawet się wyrobię. :slight_smile:

Ja mogę opowiedzieć o Chefie jeśli jeszcze nie było

Opowiedz!

Co do Śródmiejskiej – postaram się tam jutro wpaść i obadać jak sprawy stoją, a jeśli coś nie wypali, to zacząć załatwiać salę na PW.

Drogomir, ciąg dalszy debuggera?
Sławosz, Neo4J?
Ja nie mam pomysłu :wink:

Drogomir, ciąg dalszy debuggera?[/quote]
TROLOLOLO :smiley: Nie mów nic, bo nikt nie wróci na kontynuację :wink:

A tak na serio, to nie wiem niestety czy będę w tym terminie w Warszawie. Jak coś mi się wyklaruje to dam znać.

W takim razie może ja?

“Ruby ułatwia życie” - Czyli jak użyć Ruby i Rake by zautomatyzować sobie życie.
Przykłady: generowania dokumentów, przetwarzania video, miksowania dźwięku.

  • Mały konkurs - do wygrania kurs Ruby dla początkujących.

To jak to jak? Mogę? rezerwować termin? :slight_smile:

Ja jestem za :slight_smile:
Może będę w stanie dorzucić coś od siebie, też mam kilka takich “everyday” skryptów :slight_smile:

Szkoda, że tym razem będę poza Waw, ale mam nadzieję, że się Śródmiejska przyjmie i będzie to standardowe miejsce przyszłych WRUGów :slight_smile:

Pytanie: Czy istnieje, a jeśli tak, to gdzie (mniej więcej) leży dolna granica umiejętności, powyżej której delikwent zdoła się czegoś na Waszych spotkaniach nauczyć? Bo chętnie bym dołączył, tylko nie wiem, czy jest sens, bo póki co jestem dość mocno początkujący. :wink:

Nawet jeżeli nie zrozumiesz wszystkiego, to zawsze to gdy w przyszłości natrafisz na omawiany problem , będziesz mieć przynajmniej pojęcię na temat tego co wpisać w google ;]

  • spotkasz wiele osób, które z chęcią Ci pomogą nawet przy najbardziej banalnych problemach :slight_smile:

I najlepiej się uczysz od tych, którzy dużo umieją. (choćby ostatni WRUG, bardzo przystępny choć niebanalny)

Dzięki za szybką odpowiedź - przekonaliście mnie. :wink: Jeśli mi nic nie wypadnie, zjawię się.

Zapraszam, szczególnie że będą rozdawane kupony na kurs Wuby i Ruby on Rails dla początkujacych od firmy http://www.devcastzone.com/

To w końcu gdzie to jest konkretnie w Wawie?
Marszałkowska 66
17 kwietnia, 18.30
tak?