Organizacja szkolenia online Ruby & RoR dla forumowiczów i nie tylko

Tak masz rację. Jak pisałem Tomash da plan szkolenia 8 marca i wtedy będzie wszystko jasne. Do tego momentu trzeba poczekać, niestety nawał różnych prac mocno ogranicza czas każdego z nas.

Ja bardzo chętnie! Dostanę jakąś zniżkę? :smiley:

Mam zamiar to robić za praktycznie free… chcesz zniżkę z 20zł za miesiąc? :smiley:

Chciałbym znaleźć ludzi z powołaniem i razem coś pokombinować, więc warsztaty będą miały wyłonić takich. Mój “master” uczył mnie, że biznes to też robienie tego, co się kocha i jeśli się robi to dobrze, to i pieniążki same idą, więc 20zł jest tylko dlatego, aby wyłonić tych, którym naprawdę zależy i to nie będą komercyjne warsztaty, ale raczej zbieranie odpowiednich kontaktów - ludzi, którzy są do tego stworzeni (po prostu mam dość nauki osób za darmo, które są przekonane o swoim doświadczeniu i po dwóch tygodniach znikają tracąc mój czas i angaż).

Nie uważam się za osobę z jakimiś super kompetencjami, jednak pracowałem trochę jako główny programista i byłem też odpowiedzialny za synchronizację działań zespołów z Polski, Francji, Węgier, Rosji i kilku osób z całego świata. Było fajnie. Z drugiej strony podobno ciężko ze mną wytrzymać, jestem dość ostry i dostaję piany jak ktoś obiecuje, potem leci w kulki i nie dotrzymuje słowa odnośnie terminowości, albo robi chłam byle był :stuck_out_tongue:

Mniejsza, najpierw niech będzie szkolenie Ruby & RoR :slight_smile:

Chyba znam Twojego mistrza :wink:

hehe, coś w tym jest i to tak samo uzależniające jak klepanie kodu :smiley:

Alpha: świetny pomysł, jak zwykle jestem zainteresowany takimi przedsięwzięciami.
Swoją drogą tylko 4 zgłoszenia, w samym temacie deklarowało się z 10 osób.

adiq, bo niektórzy może wolą poczekać, aż zobaczą dokładniejszy plan szkolenia :wink:

Na plan szkolenia jeszcze poczekamy, ale mogę potwierdzić następujące rzeczy:

  • szkolenie będzie już z Ruby 2 i RoR 4
  • studenci / uczniowie do 24 roku życia (kształcenie dzienne) będą mieli 50% taniej, czyli 200zł

Z mojej strony powiem tak, jestem wstępnie zainteresowany, ale nie za bardzo odpowiada mi poniedziałkowy termin, a dokładnie 22 kwietnia. Przede wszystkich dla kogo to miałby być kurs, dla dopiero uczących się Ruby/RoR czy dla osób które już coś wiedzą. Bo to chyba jest ważne.

Wszystkie informacje odnośnie szkolenia są zamieszczone już na nowej stronie:
www.alpha-solutions.pl

Do max 25 marca musimy uzbierać kwotę 4 000zł na organizację szkolenia.

Zapisy są otwarte, natomiast osoby, które chcą poznać najpierw dokładny plan szkolenia
będą musiały poczekać do 8/9 marca. Będę wdzięczny za like na facebook’u, żeby to trochę
rozpromować.

Zapraszam na stronę :slight_smile:

ok gdzie/ u kogo można się zapisać na kurs?

http://www.alpha-solutions.pl/index.php?view=szkolenie_ror
Aby zapisać się na szkolenie, trzeba wpłacić pieniądze na konto.
Wszystko opisane w linku.

Kwiecień 2013 (8, 11, 15, 18, 22, 25)
Godziny zajęć 20.00 - 22.00

rozumiem że termin szkolenia jest już sztywno ustalony i nie podlega zmianie?

Tutaj dodatkowo chciałem wytłumaczyć dlaczego zapisy na szkolenie są do dnia 25 marca, a nie 8 kwietnia.
Otóż jeżeli nie zostanie uzbierana kwota potrzebna na szkolenie, to pieniądze muszą być zwrócone tego samego miesiąca.

W innym wypadku płacę od tej uzbieranej kwoty podatek i bym musiał wykładać oddanie pieniędzy z własnej kieszeni :confused:

Znając też podejście ludzi, to zazwyczaj płaci się na ostatnią chwilę.
Dlatego termin 25 marca jest decydujący :slight_smile:

[edit]
Dla spokoju wewnętrznego i pewności, co do organizacji całego przedsięwzięcia,
pierwsze 10 osób, które dokona zapisu przed 10 marca płaci 300zł.
Tutaj ta promocja nie dotyczy studentów, którzy mają już bardzo mocną zniżkę.
http://www.alpha-solutions.pl/index.php?view=szkolenie_ror

Bardzo poproszę też o like na facebook’u strony i dziękuję osobom, które już je dały.
Gwarantuję zero spamu, tylko same info o warsztatach/szkoleniach.

Aktualizacja:
Pozostało 6 wolnych zniżek na szkolenie (300zł zamiast 400zł).
Razem uzbierano 1600zł, optymizm rośnie :slight_smile:

[quote=adasiek322]Kwiecień 2013 (8, 11, 15, 18, 22, 25)
Godziny zajęć 20.00 - 22.00

rozumiem że termin szkolenia jest już sztywno ustalony i nie podlega zmianie?[/quote]
podbijam to pytanie ;]

Przy tej ilości już zgłoszonych osób istnieje możliwość przesunięcia do przodu godzin na 20.30-22.30(jeżeli nie będzie sprzeciwu). Za zmianą godzin musi się opowiedzieć też więcej osób.
Zmiana dni odpada, bo zapisy już się zaczęły. Niestety niemożliwe jest dostosować się do każdego, jednak szkolenie będzie prawdopodobnie nagrywane - zależy od zebranych pieniędzy i funkcjonalności zakupionego webinaru.

Witajcie, jak do tej pory uzbieraliśmy 1 800zł z 4 000zł wymaganych na organizację szkolenia.
Miejsc wolnych po cenie 300zł pozostało 6.

Dzisiaj Tomasz podeśle plan szkolenia i jak tylko go otrzymam, to dam info na forum :slight_smile:

Wziąłbym chętnie ze sobą jeszcze dwie głowy z firmy.
A można liczyć na rabat idąc we 3 osoby jeśli się tańsze miejsca wcześniej wyczerpią? :wink:

A czy podczas szkolenia będzie można zadawać pytania, czy tylko patrzymy i słuchamy?