październik 05.10

OHAI.

Wyłuskałem z wątku o wrześniu deklaracje następujących prezentacji:

  • Sarniak: refaktoryzacja
  • Drogus: jeden-z-trzech-tematów (obiektowość rubiego / testowanie / json api)*
  • Sławosz: Neo4j
  • chętny poszukiwany: CSS3 i fajne rzeczy jakie można nim robić
  • WPISUJCIE MIA…, ekhm, znaczy głosujcie którą z prezek chcielibyście zobaczyć. Mnie osobiście najbardziej robi JSON API

Wywal Sławosza prezentację!!! To zły omen. Gadajo ludzie, że spadnie wielka czerwona jak samo piekło kometa i wruga nie będzie, bo ta prezentacja się nie może odbyć. Wszyscy we wsi to wiedzo!

A co do CSS3, mam swój typ, pomęczę go :smiley:

EDIT: Ja też chcę zobaczyć json api :slight_smile:

P.S. Ile prezentacji się mieści na jednym wrugu?

Starzy Rosjanie mówią, że WRUG trojcu lubit’, więc proponuję pozostać przy trzech. Jak będzie overflow (fajnie!) to przejdzie na listopad.

Sławosza prezentację musimy wreszcie “przejść” żeby nie groziła kolejnym spotkaniom :smiley:

Ja jestem za drogusiem i JSON API :wink:

To ja może chwilowo przeniosę prezentacje na listopad :]

Ja ze swojej strony zobowiązuje się zapewnić biuro (otwarte :P) i być może kamerę.

Okazało się, że mnie sarniak chciał męczyć o CSS3 więc będzie.

FUUUUUU, wypadło mi w środę ważne spotkanie… :frowning: To refaktoryzacja będzie z neo4j. Kurde, a chciałem to API zobaczyć, może Piotrek mi w domu powtórzy :stuck_out_tongue:

Ten temat jest chyba najmniej przeznaczony dla początkujących z tych, które podałem, ale możemy od tego zacząć :wink:

ok więc:

  1. JSON API
  2. CSS3
  3. ??? ( najlepiej coś dla początkujących ) czekamy na propozycję

Mogę opowiedzieć wstępny zarys tego co przygotowuję na Rubyshift, czyli: Budowanie API: Sinatra, node.js, czy coś innego, jako narzędzie to tworzenia API. Tyle, że to pewnie może się pokrywać z tym co będzie mówił Drogus. Chyba, że ktoś ma coś ciekawego dla początkującyh?

Mogę powiedzieć bardizej koncepcyjnie i pokazać kilka ciekawych opcji dla railsów, więc pewnie by starczyło miejsca.

A może by Olek by zrobił porządną przewałkę przez api a Piotrek model obiektowy lub testowanie a za miesiąc json api?

Oj moze nie kombinuj, bo sie zaraz drogus wycofa… temat jest bardzo szeroki, starczy miejsca, że nawet się nie zachaczą;)

Brzmi fantastycznie, dzięki za coś dla początkujących. :slight_smile: Będę!

Cześć!

Jestem nowy na forum jak i początkujący w Ruby’im i Railsach. Rozumiem, że spotkanie środowe odbedzie się, zgodnie z info na wrug.eu, o godz. 19.00 w siedzibie firmy Aenima ?

pozdrawiam,

milto

Tak, jeszcze dziś będzie info na stronie :slight_smile:

Ja niestety nie zdążę się przygotować na środę.

WTEM http://wrug.eu/2011/10/03/2011-10-spotkanie-pazdziernikowe/
Olek, poczynisz honory na fejsie?

WTEM https://www.facebook.com/event.php?eid=183220191755455
Na głównej wrug.eu jest wciąż wrześniowy artykuł.

Ludzie którym cache :wink: