RuPy 2009


Lista tematów i speakerów plus dogodna cena i lokalizacja mogły poskutkować tylko jednym:
Ja już się zarejestrowałem. :smiley:

Kto z szanownych jedzie? Chętnie bym zobaczył na żywo Wasze gęby, zarówno te które już widziałem, jak i te będące dla mnie na razie czysto wirtualne (Hosiawak, Radarek, Pak?) :slight_smile:

Ja się jeszcze waham, ale chyba nie ma wyjścia i pojechać trzeba. :wink:

Najprawdopodobniej będę wraz z kolegami z firmy.

:smiley: :smiley: :smiley:
Fajnie, napijemy (z obowiązkową zakąską) w Proletaryacie – rewelacyjna knajpa.
Może do tego czasu uda mi się skrobnąć i zdeployować proof-of-concept, pierwszą w Polsce aplikację w Railsach używającą MongoDB, coby było o czym pogadać z np. Obiem :slight_smile:

Nie ma co się wahać ;). Się zapisałem :D.

Zapisany ;).

Jedziemy z Łodzi sporą grupką :slight_smile:

I ja! I ja! I ja będę!

A czy ktoś z Warszawy jedzie autem i ma jedno wolne miejsce (podzielimy koszty dojazdu)?

się zapisałem. zobaczymy.

Nie wiem ile osób z firmy się zabierze, ale jeśli <4, to będę miał wolne miejsce :slight_smile:

Cholera, zjazd mam. Wpłaciłem kasę na wszelki przypadek, ale jeszcze będę musiał przeprowadzić wewnętrzną bitwę zjazd vs rupy :wink: Chociaż coś czuję, że RuPy wygra :wink:

Jeśli będzie to wolne miejsce chętnie się zabiorę! :slight_smile:

Ktoś z Trójmiasta poza mną jeszcze się wybiera?

Od nas z firmy jeszcze 2 osoby się wybierają :).

+= 1
Jeśli znajdzie się jakieś wolne miejsce w samochodzie na powrót (niedziela) do|przez Warszawę, to bardzo chętnie zapartycypuję w koszcie transportu.

Niech mi ktoś nagra “Rapid Application development with Rails and MongoDB” :slight_smile:

Z Kopenhagi troche za drogo dojechać…

@gruby: niewykluczone, niewykluczone :smiley:

@grk: zapytaj organizatorów czy talki będą nagrywane i/lub będą udostępnione materiały z nich

Ja pewnie będę jechał z Wrocka, ktoś jeszcze się wybiera z tych okolic?

drogus ja będę wracał z stronę Wrocka