Spotkanie w Warszawie

Hej!

Chciałbym stworzyć polską grupę Ruby on Rails, i organizować cykliczne spotkania. Zaprzyjaźniona firma w Warszawie, Sec-Bos zgodziła się udostępnić swoją salę konferencyjną na takie spotkanie. Mam więc pytanie, ile osób mogłoby przyjechać pod koniec czerwca, myślę o jakimś piątku. Fajnie, gdyby ktoś mógł wygłosić jakąś prelekcję, ja na pewno mógłbym coś przygotować - na pewno jakiś materiał wprowadzający, żeby zachęcić do przyjścia również osoby nie znające jeszcze języka. Jeśli byłoby zainteresowanie, mógłbym też przedstawić np. bibliotekę prototype i jej użycie w railsach :slight_smile:

Bardzo ciekawy pomysl ! Jak myslisz czy termin na koniec czerwca nie daje troche za malo czasu ?

– daniel

Ja rowniez chetnie sie zjawie.

Ja i rowniez jesli tylko bede mogl.

+1

Chetnych jest wiecej :smiley:

Witam,
Czy kwestia spotkania w wawie jest nadal aktualna ? (jaki termin wchodzi w gre ?)

Spotkanie jest całkowicie aktualne - mysle o którymś z piątków w lipcu, pod warunkiem, że nie będzie to 14. Proponuję krótkie głosowanie, niech każdy zainteresowany dopisze, jakie terminy mu pasują. Wybiorę ten, który pasuje największej ilości osób. Co Wy na to?

Jako “rezydent” miasta stołecznego warszawy jest mi wszystko jedno - tyle ze z tego co pamietam mialo byc w czerwcu. Dopiero start a tu taka obsuwa ?

Mi pasuje i czerwiec i lipiec, pomijając okres 25-30 czerwca. Piątek jako dzień tygodnia też brzmi nieźle.
Pozdrawiam

Edit: oj… miesiące mi się pomyliły :wink: Nie pasuje mi okres 25-30 lipca.

Z prostego powodu - jest dzis osiemnasty czerwiec, a na to forum ludzie zaglądają rzadko, więc trzeba ten termin ustalic dużo wcześniej. Nie pomyślałem o tym wcześniej.

Z mojej strony rowniez obojetnie kiedy ale im szybciej tym lepiej. Przdalby sie jakis urlop i raczej nie bede go spedzal w Warszawie.

bardzo chętnie.

Czołem!

Ja też z Warszawy i też chętny na spotkanie.

Darek

Ja bym z chęcią posłuchał o Rubym. Jakie możliwości daje ten język.

moi drodzy, jak nie ustalimy żadnego terminu to się sprawa rozmyje.

proponuję w ciągu najbliższych 2 tygodni, w dniu kiedy nie ma meczu. miejsce: tradycyjnie, choć nudno: zielona gęś na przeciwko sgh.

tomek jest chyba pomysłodawcą, niech ustali termin i trzymajmy się go. wiadomo, że nie wszystkim będzie pasować, ale jak się to spotkanie uda, to będą kolejne, da się nadrobić.

[quote=mjagodzinski]moi drodzy, jak nie ustalimy żadnego terminu to się sprawa rozmyje.
proponuję w ciągu najbliższych 2 tygodni, w dniu kiedy nie ma meczu. miejsce: tradycyjnie, choć nudno: zielona gęś na przeciwko sgh.[/quote]
o to, to dokladnie tak, ani sie obejrzymy bedzie sierpień itd itd itd

a jezeli jeszcze do tego spojrzymy za okno to staje się jasne, że takie spotkano przy zimnym piwku to inna jakość…

W czwartek bede w firmie, ktora nam zaoferowałą salę konferencyjną. Proponuję termin 16 lipca. Czy ktoś może przygotować jakąś prelekcję? Ja ze swojej strony mogę powiedzieć trochę o bibliotece prototype i ajaxie, ale fajnie by było, gdyby ktoś mógł powiedzieć kilka słów o programowaniu w ruby on rails, najlepiej generując jakąś prostą aplikację. Oczywiście po takim spotkaniu, które może trwać z 1,5-2 godziny, poszlinyśmy na jakieś piwko :slight_smile:

Witam,
moglibyscie jeszcze napisac jakie tematy beda poruszane? Bardzo chetnie posluchalbym o Ruby ale nie wiem czy moja wiedza jest wystarczajaca.

Mysle, ze aby posluchac to wiedzy Ci wystarczy :wink:
Nie sadzy aby z tego spotkania zrobila sie sztywna konferencja a raczej spotkanie i wymiana informacji, doswiadczen itd.