Jaki 'sprzęt' do RoR?

Fail jest - nazywa się Unity ; )

Bzdura. Przesiadłem się z KDE4 i Unity jest rewelacyjne. Podobne zdanie ma zresztą Szot.
Unity w 12.04 != Unity w 11.x
Bernard, który mnie ostrzegał że znienawidzę Unity, przyznał że jest całkiem fajne jak mu dałem poklikać w 12.04.

No i przede wszystkim zrywa z debilną gnomową filozofią “wiemy lepiej, więc nie musisz mieć opcji customizacji”, którą zjechał swego czasu nawet Linus. Znaczy możliwości konfiguracji są przesympatyczne.

Gnome 2.x miało właśnie ogromne możliwości konfiguracji. To tylko początek tego Gnome 3 skopali, gdzie nie dało się ustawić NIC, nie szperając trochę w necie. A samo Unity było (ciekawe czy teraz jest) strasznie niewygodne : S

Mój trzeci dzień z tym laptopem.[/quote]
A brałeś pod uwagę model U46? Też szukam czegoś mniejszego niż 15 cali. Rozdzielczość 1366 x 768 to nie za mało?

Nie. Ale też bardzo fajny, z tego co widzę!

Więcej niż wystarcza. A nawet muszę sobie czcionkę powiększyć, bo przyzwyczajony byłem do 1200x800 na ekranie 14" i za stary jestem na te robaczki :wink:

Mint był dobry. Dopóki nie wyszedł 12. Kiepsko, bo ubuntu się popsuł - a lubiłem system kiedyś niesamowicie, mint się popsuł, fedory nie lubię, open suse nie lubię, a nie mam czasu na gentoo. I kasy na maca.

Eh ; p

Tak a propo mojego stwierdzenia, że po przesiadce na Liona zacząłem się zastanawiać nad powrotem do linuxa: https://twitter.com/konstantinhaase/status/170470023092121600 :wink:

@drogus - czemu? mnie osobiście dobija ramożerność liona, natomiast co do mountain liona – imo zapowiada się najlepszy release od czasów tiger -> leopard

Nie wiem jeszcze, nie używałem, ani nie nie czytałem żadnych opisów. Po prostu kierunek, w którym idzie lion mnie denerwuje, a jak konstantin, który jest ogarniętym gościem twierdzi, że mountain lion to też krok w złym kierunku, to pewnie coś w tym jest :wink:

Wniosek - przydałaby się wreszcie porządna unixowa alternatywa dla OSX i Linuxów łącząca zalety obu.

to odnośnie mountaina. Pytałem też co jest nie tak w Lionie :wink:

mi tam się kierunek podoba. Jeszcze jakby naprawili bugi liona (fullscreen na wielu monitorach, ramożerność, i parę innych drobiazgów) - to będzie pięknie :wink:

Mam nadzieję się widzieć z Konstantinem za tydzień-dwa, może uda mi się go przekonać żeby wykonał przejście na linuksa już teraz :smiley:

A jaką marką autobusu najlepiej jeździć jak się programuje w RoR?

(sorry, jałowość tej dyskusji jest przerażająca)

glupie pytanie

[quote=filiptepper]A jaką marką autobusu najlepiej jeździć jak się programuje w RoR?

(sorry, jałowość tej dyskusji jest przerażająca)[/quote]
Jakbym miał wybierać to Solaris, bo na MANie to raczej nie uruchomisz MRI. :confused:

Polskim Busem chyba najlepiej , bo tam chyba się do zasilania można podpiąć ^^

haha, Athril, wygrałeś.

Mam nadzieje, że nie będzie flame :slight_smile:

Ja do programowania w RoR mogę polecić Macbooka Air 13.

• W czym programujesz?
  • W Starbucksie.